pondělí 22. července 2013

29/13

 Každý týden aspoň jednou, čili "A portrait of my children, once a week, every week, in 2013"Nedělní lenošení se zajíčkem, aneb variace na Albrechta Duerera.
Inko, Inko! (Takhle se teď Johanka na Inku mračí skoro pořád.) Inka dělá první krůčky.

9 komentářů:

 1. Krásné dětičky, Vojta tu se mnou prohlíží a prý jéé to je naše Anežka u postýlky...vlásky podobné stojíme u všeho...a mračení je hezké u nás se ječí vzteká a bere vše co malá Anynka uloví bráchovi.Marně dokola vysvětluju, že ona chce vše co má on a zkoumá...snad se srovnají až si začnou hrát.Teď je to boj o přežití:-))))ale krásný.Přejem mnoho šťastných krůčků a málo mračení:-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, velmi podobné to doma máme. A Inka se začíná vztekat, že jí Janka něco bere. Někdy je to u nás hodně ukřičené. Už ty dvě torpéda nikdo nechce hlídat. A já bych si tak odpočinula... Taky se těším, až si začnou hrát. Teď jsou sice malí, roztomilí, ale taky neuhlídatelní. Krásné prázdniny vám všem!!!

   Vymazat
 2. Miluju nedělní lenošení...a u vás je skvělá pohoda Klárko. Měj se. Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuji, kéž by ho bylo víc. Začínají mi růst kruhy pod očima...

   Vymazat
 3. Dobry den, muzu se zeptat kde se da sehnat ten krasny zajic? dekuji Dana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ráda bych poradila, nevím přesně, snad je z Kunsthistorisches muzea ve Vídni, odkud je i Duererova předloha. Podobného jsem na Internetu našla zde: http://www.art-goodies.com/en/91-animal, ale víc jsem nehledala.

   Vymazat
 4. Dekuji za odpoved, muzu se jste zeptat z jakeho je materialu, plast? Dekuji. Dana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to "jen" plast, ale tvrdý, v celku odolný. Co ale úplně nevydrželo je barva na hranách. U nás totiž zajíc prochází extrémní zátěží;-).

   Vymazat