pondělí 25. února 2013

Pro Johanku

Nebudu zastírat, že to měla být původně kosmetická taštička pro mě, ale stačila jedna jediná chyba při šití a vznikl z toho obal na omalovánky a pastelky pro Johanku. To máte tak, když si sice návod pečlivě přečtete, ale pak máte pocit, že už víte jak na to a znovu si to nezkontrolujete. A párat už se vám to nechce...

Taštičku jsem šila ze zbytku látky, z níž jsem před časem šila i tašku. Pořád mi jí zbývá ještě metr;-). Vyztuženo ronopastem (podšívka) a vlizelínem. Šito v podstatě takto, změna v tom, že jsem použila pouze 1 pruh látky (nerozstřižený na 2 části). Ale dostat to hezky pod patku byla fuška.
8 komentářů:

 1. A chyba je kde? Mně přijde parádní...a ta látka je úžasná....no Johanka se má:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Návod jsem si hnedka uložila - krásná!
  A taky nevidím, co je jinak :o).
  Pěkná je i ta látka s psacími stroji na originálu.
  A tvoje látka taky, by šla pěkně k nám do kuchyně ... :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzera super:) a latka nadherna..

  OdpovědětVymazat
 4. No, chyba v podstatě není vidět, ale měla to být taštička podle Rosina "prototypu Lucie". Jenže jsem špatně přeložila látky... Ten psací stroj nemá chybu!

  OdpovědětVymazat
 5. Týjo, ta látka mi nápadně připomíná jednu moji sukni z Camaiéu :-o Jinak já bych žádnou chybu neviděla, ani kdyby k ní vedla šipka... :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuji. A asi si ji začnu šetřit, když má takový úspěch. Za 50 Kč metr, no nekup to;-).

   Vymazat
 6. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchodujte kdekoliv - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat